navy adidas nmd ua curry 1 shoes outlet clearance All Black Kevin Durant Shoes adidas stan smith discount big discount on curry 2.5 shoes kids boys under armour curry 2 nike free run women shop asics Onitsuka Tiger Mexico 66 India Air Jordan Future Footaction new balance 580 at Amazon original under armour curry 3 sale online first look UA stephen curry 3 shoes adidas NMD KicksOnFire nike air force 1 flyknit eBay adidas yeezy boost 350 Oxford Tan latest styles about NIKE roshe run adidas zx 750 Amazon Stephen Curry shoes for sale air jordan 11 nike outlet NIKE air jordan 10

ENEAS GARMENT

post image

Eneas Garment, yeni tasarımların mevcut bir ürün üzerinde, gerçekçi olarak ve örnek üretme ihtiyacı olmaksızın görüntülenmesini sağlar.

Eneas Garment, bir model fotoğrafı ya da çizim ile yüksek kalitede çalışılırken, Tasarımcının, acilen numune çıkarma ihtiyacı olmadan yeni tasarımın olabilirliğini belirlemek için yeni kumaşı, örme ya da dokuma ürünün üzerine gerçekçi bir şekilde yerleştirmesine, basmasına imkan verir.

Eneas Garment Gerçek Renk Kombinasyonları, İplik Değiştirme, İlmek Simülasyonu ya da Dokuma Simülasyonu programları ile birlikte, yeni bir ürünün olağanüstü bir üç boyutlu görünümünü oluşturmaya imkân verir.

Bu modülde seçilen resimleri özelliğine göre soket , çocuk külotlu,erkek,ince çorap,tayt vb iç çamaşırına da tasarımlar giydirilebilir. Çorap çamaşır birlikte sunum yapılabilir.

eneas

Eneas Designer

Eneas Designer, örme tasarımcılarına bilgisayar destekli en son tasarım teknolojisini sunar. Tasarımcı, sabit ya da değişken ilmek kullanarak, iğneler ve sıralar üzerinde tam kontrol ile, serbest el ya da bir karelaj üzerinde çalışabilir.

detay

ENEAS MASKDIP

Eneas Maskdip'de scane yaptığınız bir örgünün veya çorabın renk indirgemesi yapılır.detay

Eneas Yarn Maker

Eneas Yarn Maker, MaskDip de scane ettiğiniz ve renk indirgemesini yaparak kaydettiğiniz her hangi bir örgüyü burada çoğaltarak raporlamamızı sağlar.


detay

Eneas Change Yarn

Eneas Change Yarn, Colourvvays programı için ideal bir tamamlayıcı unsurdur.detay

Eneas 3D Viewer

Eneas 3D Viewer, tasarımcı için doğrudan 3 boyutlu model üzerinde başlayarak, sanal çorapların tam 3 boyutlu olarak oluşturulmasına imkan verir.


detay

Eneas Simula Stitch

Eneas Simula Stitch, tamamen bilgisayar üzerinde tam ilmek etkisi veren çorap tasarımları oluşturmaya imkân verir.detay

Eneas Garment

Eneas Garment, yeni tasarımların mevcut bir ürün üzerinde, gerçekçi olarak ve örnek üretme ihtiyacı olmaksızın görüntülenmesini sağlar.


detay

Eneas PageStudio

Yeni tasarım fikirlerinin çizimler, fotoğraf görüntüleri, sezonluk kaynak kullanımı bilgileri, renk tonu kartları, barkotlar, logolar, metin ve tablolar halinde tek bir sayfada toplanmasını sağlayan bir sayfa oluşturma programıdır.

detay