authentic adidas zx 700 Stephen Curry shoes for sale Boys Stan Smith Adidas Adidas Damian Lillard Boost adidas neo shoes with rope new balance 574 shoes nike paul george basketball shoe images of under armour curry shoes mens womens air jordan 3 discount nike roshe one floral print anatomix spawn release dates news UA SpeedForm Gemini Genuine online outlet store original stephen curry 1 shoes sale UA original authentic ua curry 1 womens shoes authentic air jordan 3 shoes save on adidas superstar air jordan 3 for sale jordan aero mania boys 1y Speedform Phenom Shoes nike air zoom pegasus 32 flash

ENEAS MASKDIP

post image

Eneas Maskdip'de scane yaptığınız bir örgünün veya çorabın renk indirgemesi yapılır.

Eneas MaskDip çorap ve dikişsiz giysi üretimi için sınırlı sayıda renkte otomatik renk azaltımı elde edecek şekilde yüksek kaliteli görüntüler edinmeye imkân veren bir tarama, temizleme ve renkazaltım paketidir.

Ayrıca net olarak belirlenen renkli alanları ayırt edip birbirinden ayırmaya, böylece bu alanların renklerini takas edebilmeye ve özgün görüntünün farklı renklerinden oluşan Renk Kombinasyonları meydana getirebilmeye imkân verir.

eneas

Eneas Designer

Eneas Designer, örme tasarımcılarına bilgisayar destekli en son tasarım teknolojisini sunar. Tasarımcı, sabit ya da değişken ilmek kullanarak, iğneler ve sıralar üzerinde tam kontrol ile, serbest el ya da bir karelaj üzerinde çalışabilir.

detay

ENEAS MASKDIP

Eneas Maskdip'de scane yaptığınız bir örgünün veya çorabın renk indirgemesi yapılır.detay

Eneas Yarn Maker

Eneas Yarn Maker, MaskDip de scane ettiğiniz ve renk indirgemesini yaparak kaydettiğiniz her hangi bir örgüyü burada çoğaltarak raporlamamızı sağlar.


detay

Eneas Change Yarn

Eneas Change Yarn, Colourvvays programı için ideal bir tamamlayıcı unsurdur.detay

Eneas 3D Viewer

Eneas 3D Viewer, tasarımcı için doğrudan 3 boyutlu model üzerinde başlayarak, sanal çorapların tam 3 boyutlu olarak oluşturulmasına imkan verir.


detay

Eneas Simula Stitch

Eneas Simula Stitch, tamamen bilgisayar üzerinde tam ilmek etkisi veren çorap tasarımları oluşturmaya imkân verir.detay

Eneas Garment

Eneas Garment, yeni tasarımların mevcut bir ürün üzerinde, gerçekçi olarak ve örnek üretme ihtiyacı olmaksızın görüntülenmesini sağlar.


detay

Eneas PageStudio

Yeni tasarım fikirlerinin çizimler, fotoğraf görüntüleri, sezonluk kaynak kullanımı bilgileri, renk tonu kartları, barkotlar, logolar, metin ve tablolar halinde tek bir sayfada toplanmasını sağlayan bir sayfa oluşturma programıdır.

detay