nike air max 95 official store nike mag discount images of ua speedform gemini cheap Under Armour Speedform eBay kids boys under armour curry 2 buy cheap new balance 574 new balance 574 mens adidas neo sneakers adidas superstar shoes 80s review stephen curry one MVP shoes Youth Nike Roshe Run Shoes New Balance 580 Tonal Pack high quality original adidas superstar New Balance 580 Outlets nike air max tailwind 8 print

ENEAS DESIGN DA NE YAPILIR?

post image

Eneas Designer, örme tasarımcılarına bilgisayar destekli en son tasarım teknolojisini sunar. Tasarımcı, sabit ya da değişken ilmek kullanarak, iğneler ve sıralar üzerinde tam kontrol ile, serbest el ya da bir karelaj üzerinde çalışabilir.

Ayrıca görüntü kalitesinde hiçbir kayba neden olmayan son derece hassas otomatik renk azaltımı, çalışmanın bir tarayıcı (scaner) yardımıyla maylar ile (iğneler ve sıralar üzerine) aktarılmasına imkân verir.

Program, Kopyala,Taşı, Döndür, Yansıt komutları ve her yönde otomatik tekrarlama işlevi, yüzdeye ya da İğne ve Sıralara göre boyutlama gibi tasarım için önemli düzenleme araçları ile çok yüksek kaliteli görüntüler (yüksek çözünürlük) üretmek için daha birçok yararlı özelliklere sahiptir.

Eneas Designer ayrıca tasarımların teknik dönüşümü için araçlar ve en gelişmiş Düz ve Yuvarlak örme makineleri ne uyumludur. Bunlara uygun arayüzler sunarken makinelerin dosya uzantılarına göre kayıt yapabilir ve makinelerden gelen desenleri açabilir.

ENEAS'IN AVANTAJLARI

Çorabınızın ölçülerine göre tasarım yapılır, son derece işlevsel ve pratik çözümler sunan modülleri mevcuttur.

Her hangi bir motif yada resim import ve export yapılabilir. Yada eldeki herhangi bir çorap Scane edip üzerinden çizim yapılabilir.

Çizim yada değişiklik yaptığınız tasarımı istedigimiz uzantıda kayıt yapabilirsiniz. Çizimi yapılan tasarım birçok makinede başka bir müdahaleye gerek kalmadan çalışacak şekilde kayıt yapabilirsiniz.

 

eneas

Eneas Designer

Eneas Designer, örme tasarımcılarına bilgisayar destekli en son tasarım teknolojisini sunar. Tasarımcı, sabit ya da değişken ilmek kullanarak, iğneler ve sıralar üzerinde tam kontrol ile, serbest el ya da bir karelaj üzerinde çalışabilir.

detay

ENEAS MASKDIP

Eneas Maskdip'de scane yaptığınız bir örgünün veya çorabın renk indirgemesi yapılır.detay

Eneas Yarn Maker

Eneas Yarn Maker, MaskDip de scane ettiğiniz ve renk indirgemesini yaparak kaydettiğiniz her hangi bir örgüyü burada çoğaltarak raporlamamızı sağlar.


detay

Eneas Change Yarn

Eneas Change Yarn, Colourvvays programı için ideal bir tamamlayıcı unsurdur.detay

Eneas 3D Viewer

Eneas 3D Viewer, tasarımcı için doğrudan 3 boyutlu model üzerinde başlayarak, sanal çorapların tam 3 boyutlu olarak oluşturulmasına imkan verir.


detay

Eneas Simula Stitch

Eneas Simula Stitch, tamamen bilgisayar üzerinde tam ilmek etkisi veren çorap tasarımları oluşturmaya imkân verir.detay

Eneas Garment

Eneas Garment, yeni tasarımların mevcut bir ürün üzerinde, gerçekçi olarak ve örnek üretme ihtiyacı olmaksızın görüntülenmesini sağlar.


detay

Eneas PageStudio

Yeni tasarım fikirlerinin çizimler, fotoğraf görüntüleri, sezonluk kaynak kullanımı bilgileri, renk tonu kartları, barkotlar, logolar, metin ve tablolar halinde tek bir sayfada toplanmasını sağlayan bir sayfa oluşturma programıdır.

detay