Under Armour Anatomix Spawn eBay Air Jordan 9 Retro Doernbecher Foot Locker adidas superstar shoes 80s review Buy Cheap Lebron James 13 nike air jordan 13 sneakernews new balance 574 Amazon Amazon asics tiger 66 Buy Cheap Adidas Nmd Online Curry 2 Low Energy mens adidas neo sneakers Adidas Zx 750 Eastbay cheap nike air max 87 discount adidas zx 750 adidas super star 80s Amazon Shop authentic Nike Air Max 95 Shoes Jordan 3 Retro Shoes Nike Sock Dart Price latest nike air max zero release information Under Armour Curry 2 Low SneakerNews Nike Free Flash 5.0

Eneas Simula Stitch

post image

Eneas Simula Stitch, tamamen bilgisayar üzerinde tam ilmek etkisi veren çorap tasarımları oluşturmaya imkân verir.

Bu yeni ve yenilikçi ürün, herhangi bir numune alımından ÖNCE, bir örme kumaşın gerçekçi görsel görünümünü sunar. Bundan elde edilen sonuç, onay için tam renkli olarak kâğıda basılabilir.

Tasarımcıya, gerçek kumaş kadar inandırıcı bir sonuç elde etmek için, yeni ya da mevcut bir tasarımı farklı ölçüler ve kalitelerde görüntüleyebileceği araçlar sunulur.

Farklı ilmek ve örme yapıları içeren zengin bir kütüphaneden, yeni tasarımlar yaratılabilir. Bu güçlü araç sayesinde, elle çizilen çalışmalar bilgisayara aktarılarak, acil Tasarım sunumu ve Örme makinesiz onay içinhızlı bir şekilde gerçekçi bir Örme numunesine dönüştürülebilir.

eneas

Eneas Designer

Eneas Designer, örme tasarımcılarına bilgisayar destekli en son tasarım teknolojisini sunar. Tasarımcı, sabit ya da değişken ilmek kullanarak, iğneler ve sıralar üzerinde tam kontrol ile, serbest el ya da bir karelaj üzerinde çalışabilir.

detay

ENEAS MASKDIP

Eneas Maskdip'de scane yaptığınız bir örgünün veya çorabın renk indirgemesi yapılır.detay

Eneas Yarn Maker

Eneas Yarn Maker, MaskDip de scane ettiğiniz ve renk indirgemesini yaparak kaydettiğiniz her hangi bir örgüyü burada çoğaltarak raporlamamızı sağlar.


detay

Eneas Change Yarn

Eneas Change Yarn, Colourvvays programı için ideal bir tamamlayıcı unsurdur.detay

Eneas 3D Viewer

Eneas 3D Viewer, tasarımcı için doğrudan 3 boyutlu model üzerinde başlayarak, sanal çorapların tam 3 boyutlu olarak oluşturulmasına imkan verir.


detay

Eneas Simula Stitch

Eneas Simula Stitch, tamamen bilgisayar üzerinde tam ilmek etkisi veren çorap tasarımları oluşturmaya imkân verir.detay

Eneas Garment

Eneas Garment, yeni tasarımların mevcut bir ürün üzerinde, gerçekçi olarak ve örnek üretme ihtiyacı olmaksızın görüntülenmesini sağlar.


detay

Eneas PageStudio

Yeni tasarım fikirlerinin çizimler, fotoğraf görüntüleri, sezonluk kaynak kullanımı bilgileri, renk tonu kartları, barkotlar, logolar, metin ve tablolar halinde tek bir sayfada toplanmasını sağlayan bir sayfa oluşturma programıdır.

detay