adidas neo daily cheap Under Armour Speedform eBay lebron james 13 shoes for sale great deals on nike free run original ua curry 3 basketball shoes images of ua speedform gemini nike roshe one sneakernews under armour curry kids shoes clearance wholesale adidas nmd nike air jordan sneakers ua curry 1 shoes outlet clearance cheap air jordan ix 9 first look curry 3 shoes nike air max 2016 for sale online adidas Originals Superstar Foot Locker kids under armour curry one boys Under Armour Raid Electric Blue cheap new balance 580 for sale nike roshe one id Footlocker Curry 2 Shoes

ENEAS 3D VIEWER NE YAPAR?

post image

Eneas 3D Viewer, tasarımcı için doğrudan 3 boyutlu model üzerinde başlayarak, sanal çorapların tam 3 boyutlu olarak oluşturulmasına imkan verir.

Bu bölümde Eneas Designer da yaptığımız tasarımı daha sonra Change Yarn bölümüne alarak örgülü renk varyantları yaparız sonra bu bölümde daha önceden ölçüleriyle seçtiğimiz 3 boyutlu ayak kalıplarına giydirme yaparız.

Üç boyutlu olarak giydirdiğimiz tasarımı Page studio'ya göndererek sayfa sunumunu yaparız.

eneas

Eneas Designer

Eneas Designer, örme tasarımcılarına bilgisayar destekli en son tasarım teknolojisini sunar. Tasarımcı, sabit ya da değişken ilmek kullanarak, iğneler ve sıralar üzerinde tam kontrol ile, serbest el ya da bir karelaj üzerinde çalışabilir.

detay

ENEAS MASKDIP

Eneas Maskdip'de scane yaptığınız bir örgünün veya çorabın renk indirgemesi yapılır.detay

Eneas Yarn Maker

Eneas Yarn Maker, MaskDip de scane ettiğiniz ve renk indirgemesini yaparak kaydettiğiniz her hangi bir örgüyü burada çoğaltarak raporlamamızı sağlar.


detay

Eneas Change Yarn

Eneas Change Yarn, Colourvvays programı için ideal bir tamamlayıcı unsurdur.detay

Eneas 3D Viewer

Eneas 3D Viewer, tasarımcı için doğrudan 3 boyutlu model üzerinde başlayarak, sanal çorapların tam 3 boyutlu olarak oluşturulmasına imkan verir.


detay

Eneas Simula Stitch

Eneas Simula Stitch, tamamen bilgisayar üzerinde tam ilmek etkisi veren çorap tasarımları oluşturmaya imkân verir.detay

Eneas Garment

Eneas Garment, yeni tasarımların mevcut bir ürün üzerinde, gerçekçi olarak ve örnek üretme ihtiyacı olmaksızın görüntülenmesini sağlar.


detay

Eneas PageStudio

Yeni tasarım fikirlerinin çizimler, fotoğraf görüntüleri, sezonluk kaynak kullanımı bilgileri, renk tonu kartları, barkotlar, logolar, metin ve tablolar halinde tek bir sayfada toplanmasını sağlayan bir sayfa oluşturma programıdır.

detay