nike air max 95 shoes Champs Sports Under Armour Curry 2S adidas Originals Superstar Foot Locker nike air max for mens womens Images of under armour curry one images of under armour curry mens womens wholesale air jordan superfly 2 Amazon ua curry 1 Adidas Originals Yeezy Shoes Champs Sports Amazon under armour curry 2 Womens mens Under Armour Scorpio cheap UA Clutchfit Drive Stephen Curry Curry 1 Dub Nation for Sale Images of adidas zx 700 Under Armour Curry 2 Kids Mens Womens images of ua speed form gemini adidas superstar shoes Images of under armour curry 2 Stephen Curry 2 Youth kids womens ua speedform apollo graphic

Eneas PageStudio

post image

Eneas PageStudio, yeni tasarım fikirlerinin çizimler, fotoğraf görüntüleri, sezonluk kaynak kullanımı bilgileri, renk tonu kartları, barkotlar, logolar, metin ve tablolar halinde tek bir sayfada toplanmasını sağlayan bir sayfa oluşturma programıdır.

Sayfa düzeni oluşturmaya yarayan düzenleme araçları arasında görüntü boyutları, milimetre, inç ya da piksel üzerinden kenar boşlukları, çalışma çözünürlüğü, görüntülerin yerleşimi ve baskı için hassas renk eşleşmesi bulunur.

Görüntüler üst üste getirilerek, saydam olarak ve renkli, gölgeli zeminde yumuşak birleştirme efektleri ile birçok şekilde yerleştirilebilir. Tasarımcının sunum için bütün yeteneklerini gösterebilmesine imkan verir.

Yeni sayfa tamamlandığında, ihtiyaca göre doğrudan yazıcıya aktarılabilir, standart bir dosya formatına dönüştürülebilir ya da doğrudan baskı üretimine gidecek renk ayrımı dosyalarına dönüştürülebilir.

eneas

Eneas Designer

Eneas Designer, örme tasarımcılarına bilgisayar destekli en son tasarım teknolojisini sunar. Tasarımcı, sabit ya da değişken ilmek kullanarak, iğneler ve sıralar üzerinde tam kontrol ile, serbest el ya da bir karelaj üzerinde çalışabilir.

detay

ENEAS MASKDIP

Eneas Maskdip'de scane yaptığınız bir örgünün veya çorabın renk indirgemesi yapılır.detay

Eneas Yarn Maker

Eneas Yarn Maker, MaskDip de scane ettiğiniz ve renk indirgemesini yaparak kaydettiğiniz her hangi bir örgüyü burada çoğaltarak raporlamamızı sağlar.


detay

Eneas Change Yarn

Eneas Change Yarn, Colourvvays programı için ideal bir tamamlayıcı unsurdur.detay

Eneas 3D Viewer

Eneas 3D Viewer, tasarımcı için doğrudan 3 boyutlu model üzerinde başlayarak, sanal çorapların tam 3 boyutlu olarak oluşturulmasına imkan verir.


detay

Eneas Simula Stitch

Eneas Simula Stitch, tamamen bilgisayar üzerinde tam ilmek etkisi veren çorap tasarımları oluşturmaya imkân verir.detay

Eneas Garment

Eneas Garment, yeni tasarımların mevcut bir ürün üzerinde, gerçekçi olarak ve örnek üretme ihtiyacı olmaksızın görüntülenmesini sağlar.


detay

Eneas PageStudio

Yeni tasarım fikirlerinin çizimler, fotoğraf görüntüleri, sezonluk kaynak kullanımı bilgileri, renk tonu kartları, barkotlar, logolar, metin ve tablolar halinde tek bir sayfada toplanmasını sağlayan bir sayfa oluşturma programıdır.

detay