Free Run 5.0 Kids Children nike roshe one at 6pm nike magista obra hyper turquoise air jordan 9 release dates and prices air jordan xx8 why not Yeezy 350 Boost Low nike air jordan 11 discount Under Armour Curry 2 Elite nike roshe one flower eBay free shipping on select air jordan future adidas stan smith classic Adidas Superstar 80's Facebook curry 2 low shoes for kids on ebay curry 2 foot locker Air Jordan XX9 for Sale nike air max 87 camouflage Online Get Cheap Nike Roshe Complete List of Adidas NMD nike free run 5.0 men's Under Armour stephen curry shoes eBay

ENEAS CHANGE YARN

post image

Eneas Change Yarn, Colourvvays programı için ideal bir tamamlayıcı unsurdur.

Ulaşılması hızlı ve kolay olan, ölçü ve sıklık detaylarını barındıran bir iplik kütüphanesi yardımıyla, her tasarım fikri, istenen iplik kombinasyonuyla görüntülenebilir.

Tasarımcı, düz bir tasarımdan ya da gerçek bir kumaştan başlayarak, yeni bir tasarım yaratmak için renk alanlarını ve iplik efektlerini takas edebilir ve değiştirebilir. İstenen ölçü ve sıklığa dönüştürme, otomatik yapılır.

Eneas SimulaStitch, Eneas Garment ve Eneas 3D Vievver programlarıyla birlikte Eneas Change Yarn kullanılarak, kazak olsun, çorap olsun sanal bir örme ürünün olağanüstü kalitede, masrafsız ve numune yapma gecikmesi olmaksızın, kısa bir Tedarik Süresi içerisinde birebir görüntülenmesi sağlanır.

eneas

Eneas Designer

Eneas Designer, örme tasarımcılarına bilgisayar destekli en son tasarım teknolojisini sunar. Tasarımcı, sabit ya da değişken ilmek kullanarak, iğneler ve sıralar üzerinde tam kontrol ile, serbest el ya da bir karelaj üzerinde çalışabilir.

detay

ENEAS MASKDIP

Eneas Maskdip'de scane yaptığınız bir örgünün veya çorabın renk indirgemesi yapılır.detay

Eneas Yarn Maker

Eneas Yarn Maker, MaskDip de scane ettiğiniz ve renk indirgemesini yaparak kaydettiğiniz her hangi bir örgüyü burada çoğaltarak raporlamamızı sağlar.


detay

Eneas Change Yarn

Eneas Change Yarn, Colourvvays programı için ideal bir tamamlayıcı unsurdur.detay

Eneas 3D Viewer

Eneas 3D Viewer, tasarımcı için doğrudan 3 boyutlu model üzerinde başlayarak, sanal çorapların tam 3 boyutlu olarak oluşturulmasına imkan verir.


detay

Eneas Simula Stitch

Eneas Simula Stitch, tamamen bilgisayar üzerinde tam ilmek etkisi veren çorap tasarımları oluşturmaya imkân verir.detay

Eneas Garment

Eneas Garment, yeni tasarımların mevcut bir ürün üzerinde, gerçekçi olarak ve örnek üretme ihtiyacı olmaksızın görüntülenmesini sağlar.


detay

Eneas PageStudio

Yeni tasarım fikirlerinin çizimler, fotoğraf görüntüleri, sezonluk kaynak kullanımı bilgileri, renk tonu kartları, barkotlar, logolar, metin ve tablolar halinde tek bir sayfada toplanmasını sağlayan bir sayfa oluşturma programıdır.

detay